اخبار

معرفی دانشگاه

حوزه های سازمانی

برگزاری اجرای صحنه ای موسیقی و جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مرکز

همزمان به مناسبت هفته کرامت و به منظور توسعه آموزشهای مهارتی و تقویت جنبه های کاربردی آموخته های دانشجویان رشته موسیقی مرکز آموزش علمی کاربردی گرگان 1 در روزدوشنبه مورخ 96/5/9 در محل سالن نگاه تالار فخرالدین اسعد گرگانی با همکاری مدرسین این رشته اقدام به اجرای صحنه ای موسیقی نمودند.

در این مراسم با شکوه که مورد توجه و استقبال مدعوین قرار گرفت همزمان ,جشن فارغ التحصیلی دانشجویان نیز برگزار گردید , مسئولین مختلفی از جامعه هنری ,آموزشی و دانشگاهی استان حضور داشتند و در خاتمه از مدرسین و دانشجویان ممتاز نیز توسط ریاست دانشگاه و مسئولین با اهداء لوح تقدیر و جوایز تقدیر بعمل آمد.

عید سعید فطر بر همه مسلمانان جهان مبارک باد

عید سعید فطر بر همه مسلمانان جهان مبارک باد

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم و استاد توسط مرکز گرگان 1

همزمان با فرا رسیدن سالروز بزرگداشت مقام معلم ، مرکز علمی کاربردی گرگان ۱در روز چهارشنبه مورخه 96/2/13مراسم جشنی برپا نمود


 

 

 

در این مراسم با شکوه که جمع کثیری از مدرسان، کارکنان، اعضای هیات موسس و برخی مسوولان واحد استانی و همینطور تعدادی از دانشجویان حضور داشتند ، ابتدا رییس هیات موسس و سرپرست مرکز ضمن خوشامد گویی از تلاشهای بی وقفه مدرسان قدردانی نمود.

 

سپس دانشجویان رشته موسیقی به اجرای قطعاتی پرداختند که فوقالعاده مورد توجه حاضران قرار گرفت. در انتهای برنامه مدیر آموزش مرکز جناب دکتر خادم فر ضمن تقدیر از همکاران زحمتکش اشعاری در ستایش مقام معلم قرائت نمود.

در پایان از زحمات آقای فریدون فعالی سرپرست پیشین قدردانی گردید و تقدیر نامه  مدرسان و عده ای از دانشجویان برگزیده  مقرر شد در فرصتی دیگر به محضرشان تقدیم گردد.

نظرسنجی

عملکرد مرکز علمی کاربردی گرگان را در چه حدی می دانید؟

عالی - 41.4%
خوب - 12.1%
متوسط - 8.6%
ضعیف - 37.9%

اوقات شرعی

آمار بازدید

بازدید امروز:9
بازدید دیروز:24
بازدید این هفته:9
بازدید این ماه:196
بازدید کل:32454